Ashoka on Tour: Egodrop 6th Anniversary with Solar Fields

Sun, Love, Peace and ChilloutAshoka on Tour to cykl imprez, których nie jesteśmy głównymi organizatorami, ale w trakcie ich trwania możecie usłyszeć naszych grajków, obejrzeć nasze wizualizacje, dekoracje, a czasem nawet natrafić na nasz chai shop. Jeździmy po różnych zakątkach kraju i świata, starając się podzielić naszą pasją z innymi chillmaniakami.

12 grudnia 2015
Kraków, klub Fabryka

Z okazji 6cio lecia naszego kolektywu, zapraszamy Was na ostatnią imprezę Egodrop w Fabryce na Zabłociu, absolutnie wyjątkowe wydarzenie, którego gwiazdą będzie Magnus Birgersson aka Solar Fields!
Ten prawidziwie legendarny artysta, mający na swoim koncie 12 solowych albumów oraz utworami na ponad 60 składankach VA oraz w kilku grach komputerowych, jest obecnie jednym z najbardziej pożądanych, ale i najrzadziej występujących producentów ambient/downtempo/progressive na świecie. Solar Fields wystąpi ze specjalnym setem, w którym przejdzie od leniwych pejzaży dźwiękowych do hipnotycznego, porywającego progressive trance.
Do tego zestaw znanych i lubianych Djs na trzech!!! scenach, wspaniałe prace i dekoracje, pyszne jedzenie i wyjątkowy klimat, który udaje się stworzyć tylko z Wami!
English / Polish version
______________________________
More details here: click!