Denteam

[ Rybnik / Peterborough UK ] English / Polish version

Denteam
  WHERE: Rybnik / Peterborough UK
  WHAT: dużo by pisać
  ALBUM: Kind of Blue / wiele
  PARTY: Mushrooms Tales w INQ
  LIKE: masala chai Kasi / plaża
  DISLIKE: tuńczyk / deszczu
  PRIVATELY: prosty spijacz coli
  CONTACT:
  E-mail Daniel
  E-mail Agata

______________________________
Sylwetkę Daniela mieliśmy już okazję przybliżyć Wam tuż przed imprezą Mushroom Tales, na której Daniel zadebiutował. Jego występ podobał się publiczności na tyle, że na kolejnej edycji naszych opowieści Daniel znów się pojawił. Wtedy też udzielił nam krótkiego wywiadu, do którego serdecznie Was odsyłamy. Przypominamy, że Daniel to młody, utalentowany muzyk pochodzący z Rybnika. Jest on wychowankiem Państwowej Szkoły Muzycznej im. Braci Szafranków w Rybniku w klasie saksofonu. W jego muzyce łatwo odnaleźć dźwięki oscylujące wokół ulubionych przez niego stylów takich jak: acid jazz czy funk.

Tym razem do współpracy Daniel zaprosił swoją starszą siostrę Agatę, która wzbogaci występ swoimi aranżacjami, które wykona na flecie poprzecznym. Agata jest również absolwentką szkoły muzycznej, obecnie jednak przebywa poza granicami naszego kraju, gdzie rozwija się zawodowo.

Daniel, jako naczelny „dyrygent” grupy, ciągle jeszcze jest w trakcie formułowania, komponowania i tworzenia, zarówno dźwięków jak i składu zespołu, nie wykluczone zatem, że skład grających jeszcze się powiększy, ale o tym na pewno Was poinformujemy.
______________________________