Audioformacja

[ Bielsko Biała ] English / Polish version

Audioformacja
  WHERE: śląskie
  WHAT: Styl: chill-out, ambient, el-jazz, elektro. Ton: jin i jang, czerń i biel (jak klawisze pianina), szacunek dla reguł i… łamanie ich.
  ALBUM: materiał na co najmniej kilka
  PARTY: z przyjaciółmi
  LIKE: koty
  DISLIKE: hałas
  PRIVATELY: Adrian – zodiakalny wodnik, mentalny kot, dusza człowiek.
  CONTACT:
  Strona oficjalna
  E-mail

______________________________
Audioformacja to projekt Adriana Tomaszewskiego. To po prostu muzyka, bez dorabiania filozofii i ideologii. Muzyka nieinwazyjna, która nie przeszkadza, która płynie, podczas gdy Ty robisz to, na co masz ochotę. Dźwięki jak dobra kawa — dodają smaku chwili. Inspiracją jest… otaczający świat.

Audioformacja nie ogranicza się do jednego stylu. Dźwięki instrumentów typowych dla jazz’u łączy z elektronicznymi akcentami. Akustyczne basy i perkusje komponuje z syntezatorami i nietypowymi wstawkami. Cel jest zawsze ten sami: harmonia, łamanie schematu i brak przynudzania powtarzaniem jednej frazy przez połowę utworu.

Adrian tworzył również utwory i efekty dźwiękowe do reklam, infolinii i stron www. Realizował projekty muzyczne m.in. dla takich marek i firm jak: Mastercook (muzyka do telewizyjnej kampanii reklamowej „Nadaje ton”), Delicje, Philip Morris, KFC, Samsung, Pilsner Urquell.
______________________________