Salvi

[ Fantazja / MAE ] English / Polish version

Salvi
  WHERE: Warszawa
  WHAT: Flower Power
  ALBUM:
  PARTY:
  LIKE: Chamtrance
  DISLIKE:
  PRIVATELY: Wojtek
  CONTACT:
  Strona oficjalna
  E-mail

______________________________
Na pewno jedna z czołowych postaci znanego, warszawskiego kolektywu organizującego imprezy psytrance. Fantazja, bo właśnie o tej grupie mowa, powołana do życia została w 2005 roku i od tego czasu ma na swoim koncie naprawdę pokaźną ilość imprez. Do najważniejszych należą na pewno serie imprez Apartamantra czy Goattraction, jak również cykliczny open air – Laboratorium Stymulacji Dźwięku. Na pewno warto wspomnieć też o pamiętnej imprezie z udziałem Filterii ze Szwecji.
Salvi od jakiegoś czasu zaangażowany jest również w organizację imprez spod szyldu MAE, która odpowiada ze największe psy wydarzenia w Polsce (min. imprezy z udziałem Vibrasphere, Andromeda, Human Blue, Electric Universe czy Braincell).
Muzyczny profil Wojtka to bardzo szerokie spectrum wszelkich odmian muzyki potocznie klasyfikowanej jako psytrance. W jego setach usłyszeć można stare, powykręcane goa, szybkie, pompujące fullon’y, głęboki, potężny progressive, a kiedy nadarzy się sposobność, potrafi zagrać i bardziej delikatnie. Świetny dobór serwowanych przez niego kawałków, połączony z nienaganna techniką sprawiają, że Salvi zazwyczaj porywa tłumy.
______________________________