Primal Terror

[ Chorzów ] English / Polish version

Primal Terror
  WHERE: Hajduki
  WHAT: melodia
  ALBUM: każdy, byle dobry
  PARTY: Mystika IV
  LIKE: to, co daje mi muzyka
  DISLIKE: pop w życiu i muzyce
  PRIVATELY: retrospektywny
  CONTACT:
  E-mail
  Myspace

______________________________
Primal Terror, jak wskazuje jego artystyczne pseudo, chce terroryzować słuchaczy (oczywiście w pozytywny sposób) za pomocą starszych, sprawdzonych brzmień, czasem wręcz sięgających zamierzchłych (pierwotnych) czasów w dziedzinie elektronicznej muzyki, lub też dzięki wybranym, współczesnym utworom, które oddają ducha starych czasów w muzyce. Przy okazji miesza ze sobą różnorakie style muzyczne, nie tylko związane ze sceną psychedelic/goa, ale także z deep progressive house i „zwykłym” transem. Grając na scenie chill out (które to granie bardzo lubi i sobie ceni), stara się zabrać ludzi w głęboką, melodyczną podróż, czasem zmierzająca w gwiazdy, czasem w egzotyczne zakątki świata, a innym razem w nieodgadnione psychedeliczne obszary.
Pierwsze dźwięki ze świata psychedelic/goa trance usłyszał w audycji Techno Terror nadawanej w radiu 95,1 FM w 2002 roku, gdzie podczas trwania jednego z programów, usłyszał utwory takich klasyków gatunku jak: Prana, Ra, czy też Pleiadians.
Swój klubowy debiut Primal zaliczył nie gdzie indziej, jak właśnie na scenie chill out zorganizowanej przez Ashokę, grając w zastępstwie za innego dj’a podczas imprezy Mushroom Tales, która odbyła się w 2008 roku w klubie Inqbator w Katowicach. Od tego czasu miał już okazję zaprezentować się na kilku mniejszych, jak i większych imprezach. Od samego początku powstania Ashoki kibicuje grupie i stara się wspomagać jej działania.
______________________________