Ashoka on Tour: Parvati Connection

Sun, Love, Peace and ChilloutAshoka on Tour to cykl imprez, których nie jesteśmy głównymi organizatorami, ale w trakcie ich trwania możecie usłyszeć naszych grajków, obejrzeć nasze wizualizacje, dekoracje, a czasem nawet natrafić na nasz chai shop. Jeździmy po różnych zakątkach kraju i świata, starając się podzielić naszą pasją z innymi chillmaniakami.

04 marca 2017
Kraków, klub Zet Pe Te

W marcu zapraszamy Was na drugi Egodrop w Zet Pe Te! Bogatsi o doświadczenia z poprzedniej edycji, znów przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy zestaw audio-wizualnych pyszności w 3ch specjalnie przygotowanych przestrzeniach: porywającym main stage, bujającym groove stage oraz nastawionym na totalny chill out oraz interakcję ze sztuką ambient gallery stage.
Tym razem głównymi gośćmi będą m.in. nasi sąsiedzi zza południowej granicy: związany od lat z legendarnym Parvati Records, absolutny weteran mrocznego brzmienia – Jiri Tomasek aka Gappeq oraz ekipa zaprzyjaźnionego festiwalu Ufo Bufo: jeden z najbardziej wszechstronnych DJs czeskiej sceny Psychedelic – Jan Horyna aka Ejczka oraz niesamowici artyści wizualni Cyreal i Elemental.
Kolejną gwiazdą i niewątpliwą legendą polskiej (i nie tylko) sceny muzyki elektronicznej oraz psychedelic jest Tomek Roehr aka DJ Dreddy. Człowiek, który wspólnie z Grzegorzem „Magnesem” Magnuszewskim tworzył projekt Tromesa nadający od lat 90tych ton minimalistycznemu brzmieniu muzyki psychedelic na światowych dancefloorach. Jako jeden z niewielu polskich artystów, Tomek występował i wydawał na całym świecie.
W temacie muzycznym przygotowaliśmy jeszcze takie gratki jak autorskie występy Cj Arta w wersji ambientowej, premierowy live Hemisphere oraz improwizowaną hipnozę prosto spod palców Kinetikka! Do tego jak zawsze wysmakowany zestaw DJs, którzy zapewnią Wam wycieczkę przez najróżniejsze odmiany współczesnej psychodelicznej elektroniki.
Sama muzyka to jednak tylko część naszego projektu. Jak zawsze pokażemy Wam wyjątkowe instalacje, wizualizacje oraz inne rozmaite prace znanych i lubianych artystów kolektywu Egodrop: 2Deko, D44, Decodethecode, Loop String Art Studio, Vortex Visual Division, Furka i No Arta oraz naszych innych przyjaciół i wspomnianych już gości z Czech: Cyreala i Elemental Crew. Tutaj szykujemy jeszcze jedną niespodziankę, ale o tym już niebawem!
Będzie oczywiście też pyszne jedzonko i jedyny w swoim rodzaju klimat i vibe, który tworzycie razem z nami.
Uwaga! Impreza ma ograniczoną liczbę miejsc.
Cu on the trancefloor!
English / Polish version
______________________________
More info on Facebook