Ashoka on Tour: Egodrop 7th Anniversary: The Rising Phoenix

Sun, Love, Peace and ChilloutAshoka on Tour to cykl imprez, których nie jesteśmy głównymi organizatorami, ale w trakcie ich trwania możecie usłyszeć naszych grajków, obejrzeć nasze wizualizacje, dekoracje, a czasem nawet natrafić na nasz chai shop. Jeździmy po różnych zakątkach kraju i świata, starając się podzielić naszą pasją z innymi chillmaniakami.

10 grudnia 2016
Kraków, klub Fabryka

Witamy po dłuższej, wymuszonej przerwie, z wielką radością zapraszamy Was na pierwsze wydarzenie Egodrop w sezonie klubowym 2016/2017. Będzie ono tym bardziej wyjątkowe, iż będziemy na nim świętować 7mio lecie naszego kolektywu! Impreza odbędzie się na terenie dawnej fabryki tytoniów przy ulicy Dolnych Młynów. Aby zapewnić Wam wyjątkowe doświadczenie z muzyką, kulturą i sztuką psychedelic, 10.12.2016 klub „Zet Pe Te” zostanie specjalnie powiększony o dodatkową przestrzeń, a zabawa odbędzie się na 3 różnych floorach – main stage, groove stage oraz ambient gallery stage.
Jak zawsze przygotowaliśmy dla Was specjalny zestaw artystów, który jak mamy nadzieję zaspokoi wszystkich miłośników współczesnej psychodelii – od miłośników bezbeatowego ambientu, czy relaksującego dubu, przez fanów głębokiego techno, progressive, full on czy dark psytrance. W programie m.in. występy trójki artystów z Wielkiej Brytanii – prawdziwego weterana światowej sceny psytrance – Aphid Moona oraz wschodząych gwiazd Psibindi i Wolf Techa. Do tego postanowiliśmy zaprezentować Wam rewelacyjnych rodzimych producentów – JediMastera, Alien Translatora (Dark Trance alias Jaraluci) i Red Sun Rising oraz konkretny zestaw DJs – dla każdego coś miłego! Sama muzyka to jednak tylko część naszego projektu. Pokażemy Wam wyjątkowe instalacje, wizualizacje oraz inne rozmaite prace znanych i lubianych artystów kolektywu Egodrop: 2Deko, D44, Decodethecode, Loop String Art Studio, Vortex Visual Division, oraz naszych innych przyjaciół i specjalnych gości z Węgier – Mangro Forest Art Studio.
Będzie oczywiście też pyszne jedzonko i jedyny w swoim rodzaju klimat i vibe, który tworzymy wszyscy wspólnie. Nie możemy się już doczekać tego doświadczenia i mamy nadzieję, że też się stęskniliście! Uwaga! Impreza ma ograniczoną liczbę miejsc! Cu on the trancefloor!
English / Polish version
______________________________
More info on Facebook